|
Wyniki szukania
|
| Post |
Autor |
Dział |
Odpowiedzi |
Wyświetleń |
Napisane
[rosn.]
|
 |
|
Wątek: Fotografia
Post: RE: Fotografia
| Niektóre fotografie to małe dzieła sztuki. Ale i tak nigdy fotografia nie będzie wyższa od malarstwa. ;) |
|
Hekate |
Sztuka |
4 |
20,340 |
01-22-2013, 11:16 PM |
 |
|
Wątek: Siłownia
Post: RE: Siłownia
| Wolę sama sobie pobiegać, bo krępowałyby mnie spojrzenia innych, choć pewnie tak naprawdę nikt nie zwracałby na mnie uwagi. :D |
|
Hekate |
Sport i Zdrowie |
1 |
8,925 |
01-22-2013, 11:14 PM |
 |
|
Wątek: Sport czy hobby?
Post: RE: Sport czy hobby?
| Pamiętam, że zawsze mnie rozwalało, gdy była jakaś rozpiska zawodów sportowych w szkołach i były tam szachy np. :D Mnie też sport kojarzy się tylko z ruchem. |
|
Hekate |
Sport i Zdrowie |
1 |
9,178 |
01-22-2013, 11:13 PM |
 |
|
Wątek: Aerobiczna szóstka Weidera
Post: RE: Aerobiczna szóstka Weidera
| Moja znajoma wykonywała te ćwiczenia i nie powiem, efekt jest. Ale na to trzeba poczekać ok. 3 tygodnie, więc trochę cierpliwości. :) |
|
Hekate |
Sport i Zdrowie |
1 |
8,605 |
01-22-2013, 11:12 PM |
 |
|
Wątek: Zdjęcia
Post: RE: Zdjęcia
| Lubię robić zdjęcia, ale tak się złożyło, że robię je tylko na wakacjach. Jakoś zdjęcia mnie nie kręcą, żeby ot tak robić sobie zdjęcia. |
|
Hekate |
O wszystkim |
2 |
11,446 |
01-22-2013, 11:11 PM |
 |
|
Wątek: Sprzedam!
Post: RE: Sprzedam!
| No właśnie, być może byłabym zainteresowana, gdyby było więcej szczegółów. |
|
Hekate |
Giełda |
2 |
10,996 |
01-22-2013, 11:10 PM |
 |
|
Wątek: Tworzymy
Post: RE: Tworzymy
| Niestety nie gram na żadnym instrumencie. Natomiast zawsz uważałam, że niesamowicie piękna jest... harfa. No ale sama harfa jest bardzo droga, więc pewnie nigdy nawet nie spróbuję. ;) |
|
Hekate |
Muzyka |
3 |
17,206 |
01-22-2013, 11:05 PM |
 |
|
Wątek: Ulubiony teledysk
Post: RE: Ulubiony teledysk
| Bardzo lubię teledyski Rolling Stonesów, bardzo mi się podobał ten z pianą. :D |
|
Hekate |
Muzyka |
3 |
14,259 |
01-22-2013, 11:02 PM |
 |
|
Wątek: Lubicie muzykę?
Post: RE: Lubicie muzykę?
| Kocham muzykę i nie wyobrażam sobie bez niej życia. Życie bez muzyki byłoby pomyłką! Tylko muzyka potrafi budzić tyle emocji. |
|
Hekate |
Muzyka |
3 |
14,378 |
01-22-2013, 11:01 PM |
 |
|
Wątek: Co sądzicie o Lady Gadze?
Post: RE: Co sądzicie o Lady Gadze?
| Dla mnie to co ona tworzy nie przedstawia dla mnie większej wartości. Jest tyle ciekawych artystów... |
|
Hekate |
Muzyka |
4 |
17,917 |
01-22-2013, 11:00 PM |
 |
|
Wątek: Najczęściej słucham...
Post: RE: Najczęściej słucham...
| Najczęściej słucham rocka, jeśli nie mam płyty, to z komputera. W pociągu z telefonu (oczywiście przez słuchawki). ;-) |
|
Hekate |
Muzyka |
2 |
11,306 |
01-22-2013, 11:00 PM |
 |
|
Wątek: Gry przeglądarkowe
Post: RE: Gry przeglądarkowe
| Ja też nie gram w żadne gry. Jedyne w co gram, to gry na kurniku i od czasu do czasu jakiś pasjans. :D |
|
Hekate |
Internet |
3 |
15,213 |
01-22-2013, 10:59 PM |
 |
|
Wątek: Dobre i proste programy do grafiki
Post: RE: Dobre i proste programy do grafiki
| Ach, faktycznie! :D No to w tym wypadku daruję sobie sprawdzanie albo popróbuję u kogoś znajomego. :D |
|
Hekate |
Grafika |
13 |
45,776 |
01-22-2013, 10:57 PM |
 |
|
Wątek: Smartfon vs. zwykła komórka
Post: RE: Smartfon vs. zwykła komórka
| Ja mam jakąś dotykową Nokię i zamierzam ją wymienić na telefon z tradycyjną klawiaturą. :) Smartphone mi nie jest potrzebny. |
|
Hekate |
Telefony Komórkowe |
12 |
46,485 |
01-22-2013, 10:56 PM |
 |
|
Wątek: Translatory
Post: RE: Translatory
| Google translator?! Chyba nie wiecie, jakie głupoty to potrafi podać. ;-) Ja się nie znam, ale dla jakiegoś filologa to pewnie może być przydatne urządzenie. :) |
|
Hekate |
Pozostałe |
3 |
14,669 |
01-22-2013, 10:55 PM |
 |
|
Wątek: Gry planszowe
Post: RE: Gry planszowe
| Bardzo lubię gry planszowe! Monopol to gra mojego dzieciństwa. Pamiętam, jak z całą rodziną w to grałam. :) |
|
Hekate |
Gry |
1 |
11,858 |
01-22-2013, 10:53 PM |
 |
|
Wątek: Muzeum
Post: RE: Muzeum
| Bardzo lubię muzea! Na szczęście w Poznaniu jest i wiele i jeszcze wszystkich nie zwiedziłam. :) |
|
Hekate |
Sztuka |
2 |
11,506 |
01-22-2013, 10:52 PM |
 |
|
Wątek: Teatr
Post: RE: Teatr
| Ja jako studentka mam ulgi i ceny biletów wcale nie są takie wysokie. Zresztą raz na miesiąc można wydać to ok. 30-40 zł. :) |
|
Hekate |
Sztuka |
3 |
13,894 |
01-22-2013, 10:51 PM |
 |
|
Wątek: Portale podobne do FILMWEBU
Post: RE: Portale podobne do FILMWEBU
| A ja lubię filmweba, a na recenzje nie zwracam jakoś uwagi. ;) Chyba najbardziej znany jest IMDB. |
|
Hekate |
Filmy |
7 |
31,017 |
01-22-2013, 10:50 PM |
 |
|
Wątek: Oscary
Post: RE: Oscary
| Ostatnio postanowiłam obejrzeć wszystkie filmy,które dostały OScara. Na razie słabo mi idzie, bo do niektórych jest słaby dostęp,ale jakoś dam radę. |
|
Hekate |
Filmy |
2 |
11,575 |
01-22-2013, 10:46 PM |